Приймаю у Києві.
Працюю як очно, так і дистанційно.

Що таке любовна магія. Про приворот.

Любовна магія - дуже широке поняття, багатогранне. Починаючи від простенького заговору, енергетичних практик для збільшення привабливості та підняття сексуальної енергетики людини,  гармонізації відносин як з конкретним партнером так і загалом покращення в стосунках з протилежною статтю, закінчуючи темними обрядами на кладовищах. Звичайно всюди результат різний і ситуації різні, і сказати що саме треба застосувати у конкретно вашому випадку можна тільки після детального аналізу вас, вашого партнера, ситуації загалом. Порівняти натальні карти та массу інших моментів. Поскільки це серйозна справа то і довіряти її будь кому - неможна. Тут потрібна людина з досвідом, котра розуміє що і для чого вона робить.

Як це відбувається, коли ви звертаєтесь до мене.

Спочатку ми домовляємось про попередню діагностику ситуації (це платна послуга і коштує вона 1200грн). Це може бути як на особистому прийомі так і дистанційно. Мені будуть потрібні дати народження, імена, фотографії. Після того як я розібрала суть справи, і ми маємо повну картину ситуації (наявність суперника/суперниці, інших впливів сторонніх людей та інші нюанси) я можу озвучити строки роботи та її ціну. Запис на прийом веду заздалегідь.

Як я працюю та які мої методи:

Кожен випадок є неповторний, тому я завжди складаю новий обряд, саме під вашу ситуацію. Немає чорної чи білої магії, є просто Магія, Таїнство, Обряд. Головне аби ви самі розуміли чого хочете від свого життя.
Телефонувати
Вайбер на мобільних пристроях: